Zpět na hlavní stránku

Respektování Admin teamu a hráčů

Arogantní, sprosté, dětinské a nevhodné chování netolerujeme. Provinění proti tomuto pravidlu se většinou trestá pomocí mute, ale lze sáhnout i po časovém banu, pokud to okolnosti vyžadují. Opakované problémy mohou vést k trvalému zamezení přístupu do hry.

Registrace nového účtu a jeho správa

Nikdy nesdílejte údaje jako login a heslo ke svému účtu. Pokud dojde k odcizení, vykradení nebo jiné akci, která může vést k poškození vlastníka účtu a zjistí se, že onen vlastník sdílel údaje s dalšími osobami, tak si vyhrazujeme právo tento problém neřešit (chraňte si svůj účet a budete v bezpečí). Dále se zakazuje opakovanému vytváření nových účtů dokola. Pokud zjistíme, že se někdo provinil opakovaným zakládáním účtů, tak tyto účty smažeme a případně potrestáme daného hráče dle rozsahu provinění.

Ochrana svého pozemku a majetku

Každý hráč, který nechce přijít o svoji postavenou stavbu, by měl využít funkci ochrany majetku. Jak vytvořit region se dozvíte přes "/napoveda region". Pokud si ochranu svého majetku nezajistíte a někdo vám něco zničí, tak je to poté pouze vaše vina (ovšem viníka povětšinou trest nemine). Admin team také neručí za vámi ztracené věci, které jste měli v nezabezpečených truhlách nebo z vás vypadnou například při zabití v PVP povolené lokaci, a tak dále. Za všechny věci si ručíte pouze vy sami a není povinností členů Admin teamu je dohledávat a navracet.

Griefování a ničení lokací

Nedoporučuje se ničení objektů, které nejsou v regionu, stejně jako zbytečné ničení krajiny. Pokud se z logu zjistí, že dotyčný úmyslně ničil cizí stavbu, tak to může vést k časovému banu. Délka je určena dle rozsahu škod a opakování prohřešku.

Využívání chyb, exploitů a cheatů

Pokud zjistíte ve hře chybu, tak ji prosím neprodleně nahlašte Adminovi, Správci (preferovaně na Discordu). Stejně tak hráč musí postupovat, pokud se vědomím dostane k podezřele získaným kreditům, tokenům a herním předmětům. V případě, že takovouto věc neohlásí, tak se primárně vystavuje trestu zamezením přístupu do hry a sekundárním dodatečným postihem a úkonům s tím spojených. Dále není povoleno používat x-ray, fly-hack a další módy, hacky a úpravy, které některým způsobem zpřístupňují funkce, ke kterým jinak hráč nemá přístup.

Spamování v chatu

Z důvodu zachování čistého a přehledného chatu se zakazuje šíření nesmyslných blábolů, spamování dokola stejné zprávy, hrání si na seznamku a další nevhodné akce. Za konstantní spam v chatu se uděluje časové mute na několik hodin. Zakazuje se prošení členů Admin teamu o pozici nebo herní věci. Takovéto žádosti nebereme v potaz a povětšinou se trestají jako spam v chatu. Pokud se chcete připojit do našeho Admin teamu, tak si prosím podejte přihlášku. Ve hře se nábor neřeší, vše se řeší přes vaši podanou přihlášku a Discord.

Dotazování se o pomoc

Rádi pomůžeme všem hráčům, kteří mají logický dotaz či otázku. Prosím berte na vědomí, že i Admin team je složený z obyčejných lidí, kteří nemohou odpovědět všem hráčům, proto každý hráč by si měl první rozmyslet, zdali jeho dotaz je opravdu tak důležitý, nebo zdali je to něco, co již bylo zodpovězeno několiksetkrát na našem serveru, Discordu, popřípadě na Minecraft Wiki.

Argumentace ve hře ohledně serveru/projektu

Prosím, zdržte se emotivních příspěvků ve hře. Pokud máte konstruktivní dotaz, kritiku či podnět, tak jej, prosím, napište na Discord do příslušné sekce, kde je konverzace přece jenom příjemnější a přehlednější. Nedodržení tohoto pravidla se ve hře trestá jako spam.

Lag Machine, či jiné omezování serveru

Stavění tzv. "lag machine" je striktně zakázáno. Lag machine je zařízení nebo komplexní mechanismus, který je navržen tak, aby způsoboval záměrné zpomalení nebo zasekávání hry ostatních hráčů na serveru. Tento druh chování je nepřijatelný, protože negativně ovlivňuje celkový herní zážitek ostatních hráčů a může vést k nežádoucím problémům s výkonem serveru.

Neznalost pravidel

Neznalost těchto pravidel neomlouvá. Tato pravidla zároveň tvoří základní výčet situací, které mohou nastat a není v nich nic, čeho by se slušně hrající hráč měl obávat. Pravidla nejsou vytvořena pro "buzeraci" hráčů, ale pro ochranu normálních lidí proti nepřizpůsobivým jedincům.

Kooperaci hráče s Admin teamem

V případě jakýkoliv problemů, které mohou vzniknout v rámci uvedených odstavců výše, ale i mimo ně, admin team očekává od zasaženého hráče plnou kooperaci z jeho strany. Taková kooperace může vést k bezproblémovému vyřešení různorodých situací a lepším možnostem admin teamu situaci posoudit a vyhodnotit. V opačném případě, pokud hráč odmítá jakýmkoliv rozumným způsobem, případně vůbec, spolupracovat, tak si admin team vyhrazuje právo vyřešit zasaženou situaci dle svého uvážení a aplikovat potřebné kroky pro ochranu projektu a ostatních hráčů.